WYSTAWA „JEJ OGRÓD”

postacie, wydarzenia, wystawy

Zapraszamy na wystawę Natalii Loch „Jej Ogród”. Wernisaż odbędzie się 14.10. 2017 o godz. 18.00 w zabrzańskiej Restauracji- Galerii Sztuki „Impresja” przy ul. Park Hutniczy 10.

A oto co pisze sama autorka:

Jestem fotografką – portrecistką od urodzenia mieszkającą w Zabrzu. Samouk. Głęboka emocja, stan wyciszenia, niedopowiedzenie, tajemnica, symbolika, historia oraz najistotniejsza – treść, bardziej lub mniej oczywista schowana gdzieś w kadrze. Staram się, aby te wyrazy funkcjonowały w mojej fotografii. Lubię czarnobiel oraz szeroką paletę szarości. Prace utrzymane są w klimatach epokowych, religijnych. Często fotograficznie nie łatwo jest dogonić swoje wyobrażenie, dlatego też to co rodzi się w głowie przekładam na fotografię sama (własnoręcznie wykonuję nakrycia głowy, zajmuję się makijażem, włosami oraz stylizacją). Chciałabym przedstawić Państwu część mojej pracy.

Zabrzańska „Impresja” jest miejscem, które szczególnie ulubiłam. Za niepowtarzalny klimat. Delikatnie indrustialny charakter przeplatany ciepłem drewna. Za strzeliste, wysokie okna zza których gałęzie drzew o każdej porze roku wyglądają magicznie. Bajeczny budynek po byłej pływalni oddanej do użytku w 1904 roku przez hutę „Donnersmarc”. Zabrzańska 'Narnia’ , w której do 30 listopada będzie można zobaczyć moje prace.

 

        Zapraszam serdecznie.

Dodaj komentarz