OBIEKTYWNIE ŚLĄSKIE- JUBILEUSZOWO

konkursy, postacie, wydarzenia, wystawy

Zapraszamy do udziału w jubileuszowej, X edycji konkursu, którego jesteśmy patronem medialnym. W tym roku jak zawsze ciekawy temat, cenne nagrody i kilka niespodzianek.. Zobaczcie, co pisze organizator:-)

Motywem przewodnim edycji jubileuszowej jest hasło: ŚLĄSKA DUSZA.

Najlepsze prace tegorocznej edycji wybierze jury w składzie: Tadeusz Rolke (artysta fotografik, prekursor fotografii reportażowej), Tomasz Sikora (fotograf, twórca plakatów i ilustracji, współpracownik europejskich i amerykańskich agencji reklamowych), Adam Sikora (reżyser, scenarzysta i operator filmowy, fotografik, malarz),  Antoni Cygan (artysta malarz, rektor ASP Katowice) oraz Jacek Joostberens (artysta grafik, scenograf, projektant) .

Prace można nadsyłać od 1.07 do 15.09.2019. Czekamy na: Fotoreportaże, składające się z od 3-7 zdjęć, Fotokasty:  maks. 2 min oraz Filmy również maks. 2 min.

Wszystkie prace spełniające warunki konkursu będą zamieszczane na stronie konkursu: www.obiektywnieslaskie.pl, poprzez którą można oddawać głosy na swoje ulubione fotoreportaże, filmy i fotokasty i w ten sposób współdecydować o nagrodzie publiczności.

Na laureatów czekają atrakcyjne NAGRODY: m.in. profesjonalny aparat firmy FujiFilm, drukarka firmy Epson, nagrody rzeczowe o łącznej wartości 3500 zł, statyw firmy Manfrotto, pobyty weekendowe w leśniczówkach, vouchery na profesjonalne wydruki, roczne prenumeraty Digital Camera, biżuteria z węgla i srebra. Tradycyjnie wybrane zostaną najbardziej gryfne prace tej edycji.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystego finału, który odbędzie się w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach 18 października.

W związku z jubileuszem 10-lecia projektu Obiektywnie śląskie w tym roku organizowaliśmy warsztaty fotograficzne z wybitnymi osobowościami ze świata fotografii: Tomaszem Sikorą (w maju) i Tomaszem Liboską (w czerwcu). Ponadto zostanie wydany album fotograficzny, będący podsumowaniem minionych dziewięciu edycji konkursu. Publikacja zostanie zaprezentowana podczas wielkiego finału.

A oto spot reklamowy konkursu: https://www.youtube.com/watch?v=vk1p5QuY-iw&feature=youtu.be

Dodaj komentarz