OBIEKTYWNIE ŚLĄSKIE – PO RAZ TRZECI!

konkursy

Konkurs „obiektywnie śląskie”, organizowany przez stowarzyszenie „Projekt Śląsk”, jest konkursem na najlepsze fotoreportaże o Śląsku, a w tym roku również na najlepsze filmy.

2 lipca 2012r. rusza już trzecia edycja konkursu! Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest „Śląsk- moje miejsce”, który uczestnicy będą prezentować w dwóch odsłonach:

Fotoreportażu (składającego się z od 3-7 zdjęć) w następujących czterech kategoriach tematycznych:  Człowiek , Tajemnica, Radość, Metamorfoza oraz

Filmu: max 2 minutowego, realizowanego kamerą profesjonalną, amatorską lub komórką, rozumianego jako twórcze wariacje nt .„Śląsk- moje miejsce”

Jury w składzie:

Magdalena Łazarkiewicz (reżyserka i scenarzystka), Lech Majewski (reżyser filmowy oraz teatralny, pisarz, poeta i malarz), Marcin Meller (dziennikarz i publicysta) oraz Jacek Joostberens (doktor sztuki, adiunkt w katedrze Rysunku i Malarstwa na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej) wybierze najlepsze fotoreportaże oraz filmy tegorocznej edycji.

Prace można nadsyłać do 17 września br. Konkurs posiada swoją stronę internetową www.obiektywnieslaskie.pl, gdzie nie tylko można podziwiać wszystkie prace konkursowe, ale też głosować na swój ulubiony fotoreportaż lub film.  Podobnie jak w zeszłych dwóch edycjach zostanie przyznana nagroda publiczności, którą otrzyma fotoreportaż oraz filmik z najwyższą liczbą „kliknięć”.

Dodaj komentarz